IT-konsult och Vismapartner
med kontor i Göteborg och Stockholm.

Pector är en Visma partner som i första hand säljer kunskap och erfarenhet. Vi hjälper er att på bästa sätt implementera och utnyttja informationssystemet, som ett effektivt hjälpmedel i arbetet. Vi lyssnar på era behov och skapar unika lösningar, men ser också till helheten och erbjuder den mest effektiva informationsbehandlingen.

vismapartner

Krister Tern

Affärsområdesansvarig
Visma Business
krister.tern@pector.se 031-335 05 73

Håkan Lyrheden

Visma Business - Konsult
hakan.lyrheden@pector.se 0733-34 59 02
zacharias antoniades

Zacharias Antoniades

Säljande konsultchef
zacharias.antoniades@pector.se 031-799 76 88

Niclas Dahlin

Produktägare Visma.net ERP
niclas.dahlin@pector.se 031- 335 05 71

Victor Lindgren

Produktägare Visma Business
victor.lindgren@pector.se 031-799 76 86
visma partner

Lizanna Karlsson

Marknadsansvarig
lizanna.karlsson@pector.se 031-799 76 85

Emma Nilsson

Visma Business - Konsult
emma.nilsson@pector.se 031-799 76 87

Anna Milinkovic

Visma.net - Konsult
anna.milinkovic@pector.se 031 - 799 97 19

Alexander Holmberg

Föräldraledig

Carolina Grimberg

Visma Business - Konsult
carolina.grimberg@pector.se 031 - 799 76 80

Niclas Ölander

Visma Business - Konsult
niclas.olander@pector.se 031 - 745 36 15

Rebecka Carlsson

Visma.net - Konsult

Johan Milsta

Affärsutvecklare
johan.milsta@pector.se 031- 799 76 82

Meri Habo

Supportansvarig
meri.habo@pector.se 031- 799 76 84

Peter Schalin

Utvecklare
peter.schalin@pector.se 0768-66 85 59

Mikael Paradis

Utvecklare
mikael.paradis@pector.se
vismapartner

Dan Schreiber

Visma Spcs - Konsult
dan.schreiber@pector.se 0705689706

Lasse Gillén

Associerad konsult

Telefon: 031-335 05 70
Mail: info@pector.se

Adress:
Pector AB
Falkenbergsgatan 3
412 85  Göteborg

Mail: info@pector.se

Adress:
Pector AB
Box 1099
181 22 LIDINGÖ