IT-konsult och Vismapartner
med kontor i Göteborg och Strömstad.

Pector är en Vismapartner som i första hand säljer kunskap och erfarenhet. Vi hjälper er att på bästa sätt implementera och utnyttja informationssystemet, som ett effektivt hjälpmedel i arbetet. Vi lyssnar på era behov och skapar unika lösningar, men ser också till helheten och erbjuder den mest effektiva informationsbehandlingen.

Stefan Wiik

VD
stefan@pector.se 0709-137520

Krister Tern

konsult
krister@pector.se 031-335 05 73

Andreas Håkansson

Konsult
andreas@pector.se 031-335 05 75

Dan Schreiber

Konsult
dan@pector.se 031-335 05 71

Eva-Maria Angervall

Konsult
evamaria@pector.se 031-335 05 76

Carita Johander

Konsult
carita@pector.se 031-799 76 83

Thomas Löfvenhamn

Konsult
thomas@pector.se 031-335 05 77

Lizanna Nordlander

Sälj och marknad
lizanna@pector.se 031-799 76 85

Katarina Porseman

Konsult
katarina@pector.se 031-335 05 74

Jacob Söderström

Konsult
jacob@pector.se 031-799 76 82

Erika Hjertquist

Konsult (Föräldraledig)
erika@pector.se 031-335 05 78

Jon Larborn

Utvecklare (föräldraledig)
jon@pector.se 0736-822 455

Bjarne Össurarson

Säljare
bjarne@pector.se 031-799 76 84

Hanna Fridlund

Utvecklare
hanna@pector.se 031-799 76 87

Victor Lindgren

Konsult
victor@pector.se 031-799 76 86

Lasse Gillén

Associerad konsult
lasse@beinbusiness.se

Telefon (växeln): 031-335 05 70
Mail: info@pector.se

Adress:
Pector AB
Falkenbergsgatan 3
412 85  Göteborg

Nyhetsbrev