En IT-konsult och Vismapartner
mitt i Göteborg

Det vi säljer är i första hand vår kunskap och erfarenhet. Hur man på bästa sätt implementerar och utnyttjar informationssystemen, som ett effektivt hjälpmedel i det dagliga arbetet. Vi lyssnar på era behov när det gäller att skapa unika lösningar, men ser också till helheten när det gäller att erbjuda den mest effektiva informationsbehandlingen.

Vi vet hur det hänger ihop helt enkelt.

Eva-Maria Angervall

Konsult
evamaria@pector.se 031-335 05 76

Erika Hjertquist

Konsult
erika@pector.se 031-335 05 78

Andreas Håkansson

Konsult
andreas@pector.se 031-335 05 75

Carita Johander

Konsult
carita@pector.se 031-799 76 83

Jon Larborn

Utvecklare
jon@pector.se 0736-822 455

Thomas Löfvenhamn

Konsult
thomas@pector.se 031-335 05 77

Lizanna Nordlander

Sälj och marknad
lizanna@pector.se 031-799 76 85

Katarina Porseman

Konsult
katarina@pector.se 031-335 05 74

Dan Schreiber

Konsult
dan@pector.se 031-335 05 71

Jacob Söderström

Konsult
jacob@pector.se 031-799 76 82

Krister Tern

Konsult
krister@pector.se 031-335 05 73

Bjarne Össurarson

Säljare
bjarne@pector.se 031-799 76 84

Hanna Fridlund

Utvecklare
hanna@pector.se 031-799 76 87

Victor Lindgren

Konsult
victor@pector.se 031-799 76 86

Lasse Gillén

Associerad konsult
lasse@beinbusiness.se

Telefon (växeln): 031-335 05 70
Mail: info@pector.se

Adress:
Pector AB
Falkenbergsgatan 3
412 85  Göteborg

Nyhetsbrev

Skriv din mailadress här och få vårt nyhetsbrev så får du tips om hur du kan optimera din verksamhet tillsammans med Visma och våra övriga produkter och tjänster rakt ner i inkorgen.